INTERNATIONAL DESIGN STUDIO

HAKKIMIZDA

       IDS (International Design Studio) Akın YEŞİLLER tarafından kurulmuştur. Firmanın içeriği; mimari, iç mimari, peyzaj estetiği ve ürüne dayalı yenilikçi materyalleri bir araya getirme gibi başlıklarla tanımlanabilir. Proje bazlı tasarım yapan ve tasarlanan projeyi en mükemmel şekilde sunmaya özen gösteren kimliğe sahibiz.

       Günümüz teknolojisiyle gelişen çağdaş mimari anlayışı; en yenilikçi malzemeler ve dokularla harmanlayıp siz müşterilerimize her zaman hedeflediğiniz mekanların ötesinde sunmak önceliğimizdir. Bizim için her proje yeni bir dünyadır; yeni çizgiler, yeni deneyimler, yeni müşteri kitlesi ve yeni bir memnuniyettir. Hedefimiz sizlerle bir dünya markası oluşturmaktır. Markamız hem yurtiçi hem de yurtdışı projeleriyle global dünyanın kapılarını aralamaktadır.

       Bir projenin tasarımının başlangıcından uygulamasının sonuna kadar olan tüm süreçte siz değerli müşterilerimize kısa ve uzun vadede kazanımlar oluşturmak bizim için önemlidir. Markamızın en önemli hedeflerinin arasında yıl içerisinde birden fazla müşteriye aynı anda özgün ve kaliteli hizmet sunması yer almaktadır. İşini severek yapan bir marka olmamızın yanı sıra keşfedilmemiş müşteri kitlesi için de nabzı düşmeyen heyecanımız ile her zaman sektörde yer alacağız.

      Teşekkür ederiz.